Hakkımızda

LBC Solar Enerji, yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi alanında uzmanlaşmış mühendislik ekibiyle, güneş enerjisinden elektrik üretmek, Güneş enerji santralleri ekipmanları temini ve kurulumunu (EPC) gerçekleştirmek ve bu alanda her türlü danışmanlık hizmeti vermek maksadıyla 2018 yılında Ankara’da kurulmuş bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Türkiye ve Almanya’da faaliyet gösteren firmanın kurucu ortakları, 2019 yılında şirket faaliyetlerini güneşlenme süresinin daha yüksek olduğu Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sürdürme kararı aldı ve merkez ofisi Şanlıurfa’ya taşıdı.

Sahip olduğu uluslararası iletişim ağı sayesinde sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden LBC Solar, oluşturduğu profesyonel ekibi ile çok kısa bir sürede oldukça başarılı projelere imza attı. LBC Solar, Güneş enerji santralleri kurulumu ve danışmanlık alanında bölgede uyguladığı bu başarılı projeler ile müşterilerine güven vermekte ve oldukça emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

Günümüzde kullanılan diğer konvansiyonel yakıtlara göre çok daha zengin ve temiz bir enerji kaynağı olan güneş, dünyamızın artan enerji ihtiyacını karşılayan en saf ve masrafsız enerji kaynağıdır. LBC Solar ailesi olarak bu yolda en büyük motivasyonumuz, Türkiye’nin coğrafi konumundan kaynaklı yüksek güneşlenme süresini ülkemiz açısından, düşük maliyetlerle daha yüksek enerji verimliliği sağlayarak, katma değere çevirmektir.

Yaşanılabilir bir Dünya

LBC Solar, uluslararası kalite standartları kapsamında yeniliklere ve değişimlere her zaman ayak uydurarak, geniş ürün yelpazesi, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile müşterilerine kesintisiz ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Yenilenebilir enerji kaynakları ile gelecek nesillere daha temiz ve yeşil bir dünya bırakmak idealinde, dünya genelinde solar sistemlerde yaşanan gelişmeleri yakından takip edip, Türkiye’deki yaşam alanlarının tüketici konumundan üretici konumuna getirilmesini amaçlamaktayız. Bu doğrultuda, Güneş enerji santralleri kurulumu (EPC) ve danışmanlığı, solar ekipman temini, satışı, kurulumu ve teknik servis konularında Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yerini alıp dünya piyasasında aktif rol oynamayı hedeflemekteyiz.

NEDEN LBC SOLAR ENERJİ?

Mükemmel ve Güvenilir Ortağınızı Keşfedin

Kurumsal ve Tecrübeli Bir Şirket

Farklı sektörlerden yatırımcısına yüksek hizmet sağlayan LBC Solar, 2018 yılından beri kurumsal kimliğini ön planda tutarak gerçekleştirdiği projelerle hizmet verdiği bölgelerde öncü bir firma konumuna yükselmiş, oluşturduğu kurumsal imajıyla tecrübesini ispatlamıştır.

Yenilikçi ve Güvenilir

Dünyadaki gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve hayata geçirdiği projelerde son teknolojiyi uygulayan güvenilir bir firmayız.

Her Ölçek ve Sektöre Uygun Projeler

Her sektörden farklı ölçekteki şirketlere yüksek enerji sarfiyatlarını minimuma düşürecek enerji çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her projeden gurur duyuyoruz ve yolun her adımında projelerimizi takip etmeye devam ediyoruz.

Yüksek Hizmet Kalitesi

Projelerinizde iş ortağınız olarak alanlarında uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla, kaliteden ödün vermeden projenizi hayata geçiriyoruz. Bunun yanı sıra kurulum sonrası verdiğimiz teknik destekle yatırımınızı kendi yatırımımız gibi benimseyerek yüksek hizmet kalitesini sizlere sunuyoruz.

Çözüm Ortağı

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederek firmanıza özel geliştirdiğimiz proje çözümlerini sunuyoruz. Geliştirmiş olduğumuz bu çözümlerle firmanıza enerjide en yüksek tasarrufu sağlıyoruz.

Servis ve Bakım Hizmetleri

Kurulumunu yaptığımız santrallerin 7/24 uzaktan takibini sağlıyoruz. Enerji kaybını önlemek ve olası bir arıza durumuyla karşılaşmamak için titizlikle çalışıyoruz, sizlere her an kesintisiz servis ve bakım hizmeti sunuyoruz.