On Grid Sistemler

 

Konut çatıları kendi enerjinizi üreterek maliyetlerinizi azaltmanız için ideal alanlardır.

LBC Solar olarak ihtiyacımız olan elektriği evinizin çatısından üretmeniz için sizlere teknolojinin en son imkânlarını sizlere sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından sunulan farklı tip tasarımlar sayesinde her türlü çatıya uygun sistemler geliştirmekteyiz.

Bugün bizimle iletişime geçerek kâr etmeye başlayabilirsiniz!

Endüstriyel tesisinizin çatısı sizin için en büyük tasarruf aracı olabilir!

Bir yandan tesisinizde üretiminizi yaparken diğer yandan da tesisinizin çatısında kendi elektriğinizi üreterek tasarruf sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

LBC Solar’ın Ticari çatılar için yenilikçi çözümleri ve yeni nesil çatı tipi güneş panelleri sayesinde en büyük maliyet kaleminizi düşürmek artık çok kolay. Fabrikalar, lojistik firmaları ve depolar gibi çatı kullanımına sahip tesisler için, çatı üzeri güneş enerjisi sistemi üretilecek olan elektriğin neredeyse hiçbir kayba uğramadan elektriği iletiyor olması, kullanılan enerjinin kalitesini yükseltmekle birlikte işletme sahiplerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Siz de çatınıza kurulacak son teknoloji güneş panelleriyle tüm tesisinizin elektrik ihtiyacını kendiniz üretip, elektrik giderlerinizden tasarruf ederek kârlılığınızı artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra üretim ve tüketiminiz arasındaki farkı, devlet tarafından garanti edilen bir fiyatla, şebekeye satarak yüksek gelir elde edebilirsiniz.

LBC Solar olarak müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet yaklaşımımız ve son teknolojik ürünlerimizle iş yerlerinize de en uygun çözümleri sunabilmek için faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Temiz Enerji, Kârlı Yatırım

Varlıklarınıza LCB Solar Güneş Enerji Santralleri ile değer katın.

Güneşten gelen sonsuz enerjiyi fotovoltaikmodüllerin ve diğer bileşenlerin kurulumu ile elektrik enerjisine çevirenGüneş enerjisi santralleri,kolay kurulum avantajının yanı sıra, uzun ömürlü, çevreci ve düşük işletme maliyeti avantajları ile oldukça kârlı bir yatırım aracıdır.

Güneş enerjisi ile elektrik üretiminde Türkiye’nin iklim şartlarının oldukça elverişli olması, diğer enerji yatırımlarına oranla güneş enerjisi santrallerinin fiyat avantajı ve devletin bu alanda sağladığı teşvik güneş enerjisi yatırımlarına olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmaktadır.

Güneş Enerjisi yatırımınızı planlarken vermeniz gereken en önemli karar, doğru ekipman ve doğru partneri seçmek. LBC Solar, Güneş Enerji Santrallerini (GES), yatırım danışmanlığından ön değerlendirmelere, tasarımdan kuruluma, yasal izinlerin temininden devreye almaya kadar tüm aşamaları tamamlayarak, çalışır durumda sizlere teslim etmektedir.

En iyi hizmet ve ihtiyacınıza uygun ekipman sayesinde tesisiniz maksimum performansla faaliyet gösterebilecek. LBC Solar sahip olduğu uluslararası tecrübe ve uzman ekibi ile sunduğu güneş enerji santralleri için 25 Yıl tam kapsamlı garanti sunabilmektedir. Dünyanın en kaliteli ve son teknoloji ürünleri ile oluşturulan sistemler uzun ömürleri boyunca kesintisiz çalışma performansı ve daha fazla elektrik üretimi sağlayabilmektedir. Bu avantaj sayesinde yaptığınız yatırımın geri dönüş süresi de minimum olacak ve daha fazla kazanç olarak size yansıyacaktır.